Etsitään someosaajia ja verkkosivujen toteuttajaa

Julkaistu 20.09.2019

Haluaisimme lähteä uusimaan seuran verkkosivuja palvelemaan paremmin jäsenistöä sekä ulkopuolisia toimijoita. Olisiko sinulla halua tulla toteuttamaan yhden Suomen suurimman hiihtoseuran käyntikorttia? Kun sopiva tekijä löytyy, niin kokoamme tiimin pohtimaan tarkemmin visuaalisuutta sekä sivujen sisältöjä. Sivujen tekijälle voimme maksaa pienen korvauksen. 

Kiinnostaisiko sinua tuottaa julkaisuja seuran tapahtumista ja harjoituksista seuran somekanaviin? Ehkä tehdä pieniä videoita tai haastatteluita ja tuoda esille urheilijan arkea? Ota yhteyttä Katjaan, niin saat tunnukset käyttöösi. Työstä ei makseta erillistä korvausta. 

Mikäli kiinnostuit, niin ota yhteyttä Katjaan katja.gunther@gmail.com. 

Pääyhteistyökumppanit

Meillä käy: