Vantaan Hiihtoseuran yhteyshenkilöt

05.10.2019

Alla tietoa siitä, keneen voit olla yhteydessä eri asioihin liittyen. Hoidamme seuran asioita vapaaehtoisvoimin, joten vastauksissa saattaa olla pientä viivettä ajoittain. Jos olet kiinnostunut antamaan oman panoksesi esimerkiksi ryhmien ohjauksessa, talkootyössä tai viestintäasioissa, niin ota rohkeasti yhteyttä seuran puheenjohtajaan tai yhteyshenkilöön.

Seuran vastuuhenkilöt
Suomen Cup                            
Antti Pekkala p. 044 563 9859 ja Seppo Räty p. 0400 423 140
Seuran kisat                             
Oskari Salonen, 040 093  1481, oskari.salonen@pihapinko.fi
Talousasiat                               
Jaana Erkkilä, p. 050 4121 366, VHStalous@gmail.com 
Hiihtokoulut                            
Katja Günther, katja.gunther@gmail.com
Myclub/jäsenasiat                  
Johan Lassig, VHSmyclub@gmail.com
Asutilaukset
Jaana Erkkilä (laskutus) ja Katja Günther (tilaukset)

Yritysyhteistyö                         
Antti Pekkala ja Seppo Räty
Kisailmoittautumiset              
Sanna Värttiö-Hasenson, sanna.varttio-hasenson@iki.fi


Valmennuksen yhteyshenkilöt

Alle 8-vuotiaiden yhteyshenkilö

Sanna Mäki
sanna.maki@outlook.com
p. 050 321 3315

Alle 10-vuotiaiden yhteyshenkilö

Mari Lassig mari.lassig@gmail.com
p. 044 323 1108

Alle 12-vuotiaiden valmennusryhmän yhteyshenkilö

Antte Vuosku
vuoskut@gmail.com
p. 050 550 4422

Hopeasomman yhteyshenkilö

Ville Halonen ja Antti Pekkala
antti.pekkala@vhs.fi
p. 044 563 9859

Päävalmentaja ja muiden valmennusryhmien yhteyshenkilö

Kalmer Tramm
kalmer@biathlon.ee
p. 03725542648

                         

27.05.2020Kutsu Vantaan Hiihtoseuran vuosikokoukseen keskiviikkona 10.6.2020 klo 18
12.03.2020Vantaan Hiihtoseuran toiminta on peruttu huhtikuun loppuun asti
27.02.2020Hiihto on talviaikaan yksi Suomen suosituimmista liikuntamuodoista
27.02.2020Johtokunnan kokous 10.3.2020
12.02.2020Valmentaja- ja Suksihuoltajakerhon kevätseminaari
11.02.2020Häirintävapaa urheilu - koulutuskiertue
10.02.2020FIS-kisat onnellisesti ohi
01.02.2020Vantaan Hiihtoseuran valmentajat ja ohjaajat noudattavat eettisiä sääntöjä
01.02.2020Vantaan Hiihdot 8.-9.2. Hakunilassa
01.02.2020Hiihtoliiton seurainfo 4.2. klo 17 - 18

Siirry arkistoon »