Vantaan Hiihtoseuran yhteyshenkilöt

05.10.2019

Alla tietoa siitä, keneen voit olla yhteydessä eri asioihin liittyen. Hoidamme seuran asioita vapaaehtoisvoimin, joten vastauksissa saattaa olla pientä viivettä ajoittain. Jos olet kiinnostunut antamaan oman panoksesi esimerkiksi ryhmien ohjauksessa, talkootyössä tai viestintäasioissa, niin ota rohkeasti yhteyttä seuran puheenjohtajaan tai yhteyshenkilöön.

Seuran vastuuhenkilöt
Suomen Cup                            
Antti Pekkala p. 044 563 9859 ja Seppo Räty p. 0400 423 140
Seuran kisat                             
Oskari Salonen, 040 093  1481, oskari.salonen@pihapinko.fi
Talousasiat                               
Jaana Erkkilä, p. 050 4121 366, VHStalous@gmail.com 
Hiihtokoulut                            
Katja Günther, katja.gunther@gmail.com
Myclub/jäsenasiat                  
Johan Lassig, VHSmyclub@gmail.com
Asutilaukset
Jaana Erkkilä (laskutus) ja Katja Günther (tilaukset)

Yritysyhteistyö                         
Antti Pekkala ja Seppo Räty
Kisailmoittautumiset              
Sanna Värttiö-Hasenson, sanna.varttio-hasenson@iki.fi


Valmennuksen yhteyshenkilöt

Alle 8-vuotiaiden yhteyshenkilö

Sanna Mäki
sanna.maki@outlook.com
p. 050 321 3315

Alle 10-vuotiaiden yhteyshenkilö

Mari Lassig mari.lassig@gmail.com
p. 044 323 1108

Alle 12-vuotiaiden valmennusryhmän yhteyshenkilö

Antte Vuosku
vuoskut@gmail.com
p. 050 550 4422

Hopeasomman yhteyshenkilö

Ville Halonen ja Antti Pekkala
antti.pekkala@vhs.fi
p. 044 563 9859

Päävalmentaja ja muiden valmennusryhmien yhteyshenkilö

Kalmer Tramm
kalmer@biathlon.ee
p. 03725542648

                         

15.10.2019Syyslomaviikolla ei ole treenejä
05.10.2019Vantaan Hiihtoseuran yhteyshenkilöt
02.10.2019Tule edustamaan seuraa Go Expo Winter-tapahtumaan 15.-17.11.
27.09.2019Liikenteenohjaukseen 12.10. tarvitaan talkoolaisia
25.09.2019Seura-asujen toimitus
23.09.2019Ilmoittautuminen Leppävirran leirille päättyy tänään
20.09.2019Etsitään someosaajia ja verkkosivujen toteuttajaa
20.09.2019Murtsikkakirjaston toimintaa kehitetään to 26.5. klo 18
20.09.2019Suomen Cupiin tarvitaan talkoolaisia
20.09.2019Valmennuskoulutus ma 23.9. klo 18

Siirry arkistoon »